دفتر مرکزی sigma aldrich در ایران کجاست؟

دفتر مرکزی sigma aldrich در ایران کجاست؟

شرکت sigma aldrich سیگما آلدریچ در سال 1935 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد بیوشیمیایی، آنتی بیوتیک ها، بافرها، کربوهیدرات ها، آنزیم ها، هماتولوژی و بافت شناسی، نوکلئوتیدها، پروتئین ها، پپتیدها، اسیدهای آمینه و مشتقات آن و شرکت آلدریچ در سال 1951 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک، معرف ها مواد پیشرفته ایزوتوپ های پایدار برای سنتز شیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد در کشور آمریکا به طور مستقل شروع به کار کردند.

قیمت مواد آزمایشگاهی SIGMA ALDRICH سیگما آلدریچ

این دو شرکت سال ها به طور جداگانه به فعالیت خود ادامه می دادند و به عنوان شرکت های شیمیایی پیشرو در امریکا می درخشیدند. شرکتهایی که شیمیدان ها می توانستند هزاران محصول خاص را از طریق پست خریداری کنند.

تا اینکه مدیران سیگما و آلدریچ در آگوست سال 1975 تصمیم گرفتند تحت مجموعه مشترک با نام سیگما آلدریچ به یکدیگر ملحق شوند.

با گسترش فعالیت های sigma-aldrich در سال 1988 شرکت Fluka فلوکا که تولید کننده مواد شیمیایی و معرف برای تحقیقات تحلیلی، ارگانیک و بیوشیمیایی و مواد واسطه برای صنایع شیمیایی و دارویی بود در ازای 39 میلیون دلار به مجموعه سیگما آلدریچ پیوست و بعدها شرکت های Sigma Aldrich Sigma-Aldrich Fine Chemicals Sigma-Genosys & Carbolabs ، Sigma RBI Supelco Sigma-Genosys & Carbolabs Riedel-de Haen ISOTEC که هر یک در زمینه ای خاص فعالیت داشتند به سیگما آلدریچ ملحق شدند.

در سال 2001 شرکت سیگما آلدریچ بیش از 100000 محصول شیمیایی و 30000 تجهیزات آزمایشگاهی را عرضه می کرد که 35 درصد در امریکا، 43 درصد در اروپا و 22 درصد در کانادا، آسیا، اقیانوسیه و امریکای لاتین بود.

محصولات شرکت sigma aldrich سیگما آلدریچ

در سال 2014 شرکت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ یک شرکت بین المللی و چند ملیتی با بیش از 9700 کارمند با پیشرفته ترین فناوری در زمره بزرگترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان محصولات و کیت های شیمیایی و بیو شیمیایی مورد استفاده در تحقیقات علمی، بیوتکنولوژی، توسعه دارویی، تشخیص بیماری ها و به عنوان یک عنصر کلیدی در تولید تکنولوژی پیشرفته بود که در بیش از 40 کشور دنیا دفتر توزیع و نمایندگی فروش داشت.

در سپتامبر 2014 شرکت مرک اعلام کرد که sigma aldrich سیگما آلدریچ را با مبلغ 17 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد تا اینکه در نوامبر سال 2015 سیگما آلدریچ به مجموعه مرک پیوست و به شرکت فرعی مرک تبدیل شد و به عنوان بخشی از فعالیت های علوم زیستی مرک تبدیل شد و اکنون یک رهبر جهانی در صنعت علوم زیستی با ارزش 125 میلیارد دلار به حساب می آید.

شرکت سیگما آلدریچ و Millipore میلی پور (که قبلا توسط مرک خریداری شده است) با همکاری یکدیگر بیش از 300000 محصول را در 65 سایت تولیدی فراهم می کنند و بیش از 50 هزار کارمند در 67 کشور جهان دارند.

دفتر مرکزی sigma aldrich

در کشور عزیزمان ایران نیز شرکت ایران مرک و سیگما ایران علاوه بر دارا بودن موجودی قابل توجهی از پرکاربردترین محصولات شرکت sigma aldrich سیگما آلدریچ توانایی این را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت کلیه شرایط دمایی حمل بنا به سفارش مشتریان، کلیه محصولات شرکت سیگما آلدریچ را به دست محققان کشورمان برساند.

وارد کننده مواد شیمیایی شرکت سیگما آلدریچ در ایران

شرکت ایران مرک و سیگما ایران همچنین وارد کننده محصولات شرکت sigma aldrich سیگما آلدریچ در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر همکاران می باشد

نمایندگی مرک آلمان

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – نمایندگی مرک آلمان
نمایندگی مرک آلمان و سیگما آلدریچ - فروش کیت آزمایشگاهی و محیط کشت,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://iran-merck.ir
برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.