خرید و فروش آنتی بادی مونوکلونال

خرید و فروش آنتی بادی مونوکلونال

خرید و فروش آنتی بادی مونوکلونال :

خرید و فروش آنتی بادی مونوکلونال

تعریف آنتی بادی مونوکلونال :

آنتی بادی مونوکلونال که به پادتن های تیره نیز شهرت دارد توسط سلول های سیستم ایمنی تولید می‌شوند و همه دارای یک دودمان سلولی و یک والد سلولی مشترک هستند. همه ی آنتی بادی های مونوکلونال دارای یک ظرفیت اتصالی به آنتی ژن هستند و همه به یک نوع اپی توپ متصل می‌شوند . ( اپی توپ در واقع ساختاری از یک آنتی ژن است که توسط پاراتوپ آنتی بادی شناسایی می‌شود. )

نحوه تولید آنتی بادی مونوکلونال :

محققان ابتدا آنتی ژن هدف را به بدن حیوان تزریق می‌کنند سپس در بدن حیوان پاسخ سیستم ایمنی علیه آنتی ژن هدف ایجاد می‌شود. در مرحله بعد لنفوسیت های B را از بدن حیوان استخراج می‌کنند اما از جایی که این لنفوسیت ها به تنهایی نمی‌توانند در محیط خارج از بدن و در محیط های کشت به مدت طولانی زنده بمانند و رشد کنند آنها را با سلول های تومور که توانایی رشد و خاصیت نامیرایی دارند ادغام می‌کنند بدین ترتیب منبعی از سلول ها ایجاد می‌شود که می تواند آنتی بادی مونوکلونال را با سرعت و در مقادیر بالا تولید کند.

کاربرد آنتی بادی مونوکلونال :

از آنتی بادی مونوکلونال در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان ها استفاده می‌شود . لازم به ذکر است برخی از آنتی بادی های مونوکلونال که برای معالجه سرطان استفاده می‌شوند به عنوان یک داروی هدفمند هستند زیرا آن ها هدف خاصی را برروی سلول های سرطانی دنبال می‌کنند و با یافتن آن بر روی سلول سرطانی به آن متصل شده و آن را از بین می‌برند. این در حالی است که سایر آنتی بادی های مونوکلونال همانند ایمونوتراپی عمل می‌کنند یعنی باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی در برابر سلول های سرطانی می‌شوند تا بدن بتواند سریعأ سلول سرطانی را پیدا کرده و آن را نابود سازد. علاوه بر کاربرد آنتی بادی مونوکلونال در زمینه تشخیص و درمان انواع سرطان ها کاربرد گسترده تر دیگری نیز دارند که از آن می‌توان به مهار پاسخ ایمنی در پیوند اعضا، ساخت داروهای شیمی درمانی، درمان بیماری های خودایمن و … اشاره نمود .

قیمت آنتی بادی مونوکلونال و پلی کلونال

آنتی بادی ها با توجه به خصوصیات و ساختارهایشان دارای تنوع بسیار گسترده هستند به همین دلیل در تکنیک های گوناگونی همچون وسترن بلات، الایزا، فلوسایتومتری و … کاربرد دارند .

شرکت ایران مرک به همت جمعی از کارشناسان باتجربه تشکیل شده و هدف اصلی این شرکت تأمین و عرضه انواع آنتی بادی پلی کلونال و مونوکلونال پرمصرف مورد نیاز در بخش های تحقیق و توسعه، مراکز دانشگاهی و پژوهشی، آزمایشگاه ها و… می‌باشد .

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان : تلفن سفارش 09357007743

برترین مطالب سایت :
آنتی بادی چیست ؟ | آزمایش یا تست آنتی بادی چیست ؟ | آنتی بادی بدن چیست ؟

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ : تلفن سفارش 09128308091

نمایندگی مرک آلمان

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – نمایندگی مرک آلمان
نمایندگی مرک آلمان و سیگما آلدریچ - فروش کیت آزمایشگاهی و محیط کشت,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://iran-merck.ir

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.