محصولات سیگما آلدریچ | محصولات SIGMA-ALDRICH

 سیگما آلدریچ

محصولات سیگما آلدریچ | محصولات SIGMA-ALDRICH

محصولات سیگما آلدریچ : سیگما آلدریچ یکی از شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد. البته فعالیت این شرکت صرفا محدود به تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی نمیشود به صورت کلی در زمینه علوم زیستی به کمک 9600 پرسنلی که دارد فعالیت دارد. شرکت SIGMA-ALDRICH در 40 کشور دنیا فعال بوده و نمایندگی خود را در آن ها دایر نموده است. این شرکت توانسته است با تولید   300000محصول  در زمینه کاری خود به یکی از سرآمدان شرکت های تولیدی دارو و مواد شیمیایی آزمایشگاهی تبدیل شود. شرکت سیگما آلدریج از ادغام شدن دو شرکت با نام های شیگما و آدریج در سال 1975 به وجود آمد و در حال حاضر 75 درصد از توان اجرایی خود را در حوزه علوم طبیعی و مابقی را در حوزه ی تکنولوژی های برتر متمرکز نموده است.  مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط SIGMA-ALDRICH  کاربرد های بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به استفاده از آنها در آزمایشگاه های تشخیص طبی ، کنترل کیفی و استاندارد ، صنایع پتروشیمی و صنایع نفت و گاز و صنایع غذایی اشاره نمود.

 

PACK CATALOG NUMBER COMPANY PRODUCT NAME .NO
25G 03450 Sigma-Aldrich EDC 1
100G 223301 Aldrich Trioctylphosphine oxide 2
1L 244511 Sigma-Aldrich Toluene 3
100G P3755 Sigma 6-Propyl-2-thiouracil 4
برترین مطالب سایت :
شرکت وارد کننده مواد شیمیایی سیگما

سفیر آزما کیان

فروش  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

سفیر آزما کیان وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

 

محصولات سیگما آلدریچ | محصولات SIGMA-ALDRICH

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *