مواد شیمیایی صنایع دارویی | خرید مواد شیمیایی صنایع دارویی

مواد شیمیایی صنایع دارویی | خرید مواد شیمیایی صنایع دارویی

مواد شیمیایی از موادی هستند که در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارند و میتوان گفت که تمامی صنایع از انواع مواد شیمیایی برای تولید و ساخت محصولات خود بهره میبرند. مواد شیمیایی از ترکیب چند عنصر شیمیایی به دست می آیند که البته این ترکیبات میتواند نسبت به نوع ماده متفاوت و متغیر باشد. کاربرد مواد شیمیایی به طور کلی به دو دسته مختلف تقسیم بندی میشود که باید به کاربرد مواد شیمیایی در صنایعدارویی و بهداشتی و همچنین کاربرد مواد شیمیایی در دیگر صنایع اشاره نمود که در ادامه به طور مختصر هر یک را شرح خواهیم داد.

کاربرد مواد شیمیایی در صنایع دارویی

مواد شیمیایی که در صنایعدارویی مورد استفاده قرار میگیرند از لحاظ ساختار و عناصری که در ترکیب آنها به کار رفته است با مواد شیمیایی صنایع غیر دارویی و بهداشتی کاملا متفاوت است. همانطور که میدانید محصولات بهداشتی، دارویی و غذایی به طور مستقیم با سلامت انسان در ارتباط هستند که به همین دلیل ترکیبات به کار رفته در آنها باید از نوع قابل مصرف برای انسان باشد. در واقع اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم باید بگوییم که این مواد در دسته موارد خوراکی قرار میگیرند.

کاربرد مواد شیمیایی در صنایع دارویی حتی بیشتر از صنایع دیگر است و در ادامه به برخی از این مواد اشاره خواهیم نمود. آب اکسیژنه، آلومینیوم استات، بنزوییک اسید، تارتاریک اسید، روی اکسید، پتاسیم پرمنگنات، باریم سولفات، سدیم تیوسولفات، دی نیترو کلروبنزن، روی سولفات، فرمالدئید، فنل، نقره نیترات، آلومینیوم هیدروکسید از موادی هستند که در صنایع دارویی و بهداشتی کاربرد بسیار زیادی دارند. کاربرد مواد شیمیایی در صنایع دارویی بیشتر از موارد نام برده شده ختم میشود که البته در بالا به مواد بسیار پر کاربرد و اصلی اشاره شد.

برترین مطالب سایت :
مواد شیمیایی بسیار خطرناک در دنیا را بشناسید؟

کاربرد مواد شیمیایی در سایر صنایع

کاربرد مواد شیمیایی که در صنایع غیر بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرند نیز بسیار زیاد است و همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد تمامی صنایع بلا استثنا از انواع مواد شیمایی برای تولید محصولات خود استفاده میکنند. کاربرد مواد شیمیایی در صنایع به موادی اطلاق میشود که از نوع غیر خوراکی هستند که تنوع آنها نیز بسیار زیاد میباشد. شرکت ایران مرک از شرکت هایی است در زمینه عرضه انواع مواد شیمیایی فعالیت میکند و میتوانید هر نوع موادی را که نیاز داشتید از این شرکت تهیه نمایید.

ایران مرک

مرکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، فروش مواد آزمایشگاهی، فروش کیت تحقیقاتی و تجهیزات آزمایشگاهی از معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

ایران مرک وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

 

برترین مطالب سایت :
طبقه‌بندي بين‌المللي علائم صنعتی و تجاری

برای سفارش و خرید مواد شیمیایی صنعتی با شرکت ایران مرک و سیگما ایران تماس بگیرید :

09128308091 و 09357007743

ایران مرک  : با تشکر از تیم تحقیقاتی پایان نامه من و طراحی سایت اراک

نمایندگی مرک آلمان

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – نمایندگی مرک آلمان
نمایندگی مرک آلمان و سیگما آلدریچ - فروش کیت آزمایشگاهی و محیط کشت,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://iran-merck.ir

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.