نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران | مرکز خرید و فروش محصولات شرکت سیگما الدریچ

سیگما آلدریچ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مبتنی بر علوم و فناوری‌های پیشرفته بوده که در حال حاضر دفتر رسمی آن واقع در کشور امریکا بوده و در زمینه تولید و توسعه انواع مواد بیو شیمایی، آنتی‌بیوتیک، بافر و آنزیم، کربوهیدرات و پروتئین و همین‌طور انواع اسیدآمینه‌ها فعالیت می‌کند. پس از سال 1951 البته حوزه کاری این مجموعه کمی دگرگون شده و فعالیت‌ها در عرصه تولید انواع مواد شیمایی ارگانیک و غیر ارگانیک، معرف‌ها، شیمی دارویی، علوم مواد پیش رفت.

در حال حاضر در سراسر دنیا نمایندگی‌های زیادی دارد و در ایران نمایندگی سیگما آلدریچ شرکت سفیر آزما کیان می‌باشد. این مرکز توسعه باعرضه محصولات بیش از 200 برند در زمینه خدمات واردات آنزیم‌ها، محیط‌های کشتی و آنتی‌بادی، مواد شیمایی آزمایشگاهی و همین‌طور انواع کیت‌های تحقیقاتی پزشکی و تشخیص طبی نیز فعالیت می‌کند.

برترین مطالب سایت :
فروش محیط کشت OSA | خرید محیط کشت OSA

از جمله کلیدی‌ترین مزیت‌هایی که این مجموعه را نسبت به سایر نمایندگی‌ها در سراسر ایران متمایز کرده است می‌توان به تضمین بالاترین نرخ کیفی، گارانتی بازگشت کالا در صورت عدم رضایت و ارائه از بهترین برندها اشاره کرد.

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران | مرکز خرید و فروش محصولات شرکت سیگما الدریچ
نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران | مرکز خرید و فروش محصولات شرکت سیگما الدریچ

کاربرد محصولات سیگما آلدریچ در دنیا

به‌طورکلی این شرکت بیش از 100 هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی و 30 هزار تجهیزات و لوازم برای لابراتوارها طراحی نموده است که می‌توان از آن‌ها در حوزه‌های مختلف علم مانند تحقیقات دارویی، تشخیص امراض و بیماری، تحقیقات بیوتکنولوژی و البته تحقیقات علمی و ژنتیکی استفاده کرد. از یک‌روی دیگر از محصولات این مجموعه در شرکت‌های زیستی و علوم پایه، انواع مؤسسات تحقیقاتی و آزمایشی، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و تولید صنایع شیمایی استفاده می‌شود. طبق بررسی‌های انجام شده این مجموعه تولیدی در حال حاضر نیاز بیش از یک میلیون دانشمند را در سطوح مختلف علوم بیولوژیکی تأمین می‌کند.

در حال حاضر فروش مواد شیمایی سیگما آلدریچ در داخل ایران توسط برخی نمایندگی‌ها انجام می‌شود که مجموعه سفیر آزما کیان یکی از معتبرترین‌ها در این حیطه می‌باشد.

برترین مطالب سایت :
لیست قیمت مواد شیمیایی مرک آلمان | قیمت محصولات مرک آلمان

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان می باشد و سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ می باشد.

نمایندگی مرک آلمان

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – نمایندگی مرک آلمان
نمایندگی مرک آلمان و سیگما آلدریچ - فروش کیت آزمایشگاهی و محیط کشت,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://iran-merck.ir

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.